Ogrodzenia sztachetowe metalowe

Ogrodzenia sztachetowe metalowe cieszą się bardzo dużą popularnością. Jest tak za sprawą ich wysokiej estetyki, niskiej ceny, wytrzymałości i trwałości. Może ono wytrzymać nawet kilkanaście lat bez dodatkowych zabiegów odnawiających. To lekkie konstrukcje, które pozwalają na zachowanie prywatności na terenie posesji. Dzięki nim zyskasz kameralną atmosferę w stylu nawiązującym do tradycyjnych płotów.

Gdzie można zastosować ogrodzenia sztachetowe metalowe?

Jest to bardzo uniwersalny typ ogrodzenia, który sprawdza się przy domach prywatnych i w ogrodzeniach budynków użyteczności publicznej. Można zastosować je na terenie o dowolnym ukształtowaniu, posesjach w różnym stylu, a także, gdy zależy nam na szybkim postawieniu ogrodzenia. Co ważne, ogrodzenie sztachetowe metalowe można zastosować na terenie całej posesji, w tym wykorzystać je przy balustradach czy na tarasie. Dzięki temu zachowasz spójny styl wszystkich elementów. Ponadto mogą one bardzo dobrze naśladować styl klasycznych sztachet drewnianych. Dostępne są w różnych kolorach oraz typach wykończenia – matowym lub połyskującym.

Ogrodzenia sztachetowe metalowe – zalety

Do zalet ogrodzenia sztachetowego metalowego należy lekkość konstrukcji, przy wysokiej trwałości. Wykonywane są one z blachy ocynkowanej (może być też malowana proszkowo). Za sprawą odpowiedniej konserwacji jest ona odporna na działanie czynników atmosferycznych. Składają się one z przęseł z ustawionych pionowo elementów, które mocuje się na na żerdziach rozpiętych między słupkami. To jak szerokie będą prześwity zależy od upodobań klienta, dzięki czemu ogrodzenie może być ażurowe lub pełne i gwarantujące pełną dyskrecję.

Ogrodzenia sztachetowe metalowe – montaż

Ogrodzenia sztachetowe metalowe to rozwiązanie systemowe, co oznacza, że możliwe jest nabycie każdego elementu oddzielnie. Niezbędne w tym wypadku są słupki płotu oraz segmenty, które tworzą gotowy zestaw. Po ich nabyciu montaż jest stosunkowo prosty i możliwe jest przeprowadzenie go samodzielnie. Ogrodzenie sztachetowe metalowe stworzysz w szybki sposób, a u nas nabędziesz wszystkie niezbędne do tego celu elementy. Co więcej sztachety można przymocować do słupków stalowych lub murowanych. Możesz je mocować także poziomo.

Ogrodzenie sztachetowe metalowe warto zacząć budować od podmurówki. Dzięki zastosowaniu gotowych elementów montaż przebiegnie szybciej – wówczas nie będzie konieczne wylewanie betonowego fundamentu. Możesz też zdecydować się na zamontowanie ogrodzenia na gotowych podmurówkach stworzonych zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Wybierając ogrodzenie sztachetowe w naszej firmie otrzymasz produkt stworzony na wymiar, zawsze najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły
oferty!